Team

 

 Imre Tiebosch
 Directeur 
 Maandag, (dinsdag), woensdag, donderdag

 info.leydraad@stichtingtalentis.nl

 

 

 

 Claartje Engbersen
 Intern begeleider
 Maandag, dinsdag, woensdag

 claartje.engbersen@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

 
 Marieke Thielemans 

 Leerkracht groep 1-2
 Maandag, dinsdag, woensdag

 marieke.thielemans@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

 Nienke Barends   

 Leerkracht groep 1-2 donderdag, vrijdag
 Leerkracht groep 5-6 maandag

 nienke.barends@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Sandra van Liere
 Leerkracht groep 2-3 maandag, vrijdag   Vakleerkracht muziek, dinsdag     Ondersteuning bovenbouw, donderdagochtend

 sandra.vanliere@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Janneke van Wezel
 Leerkracht groep 2-3
 Dinsdag, woensdag, donderdag

 janneke.vanwezel@stichtingtalentis.nl

 

 

 

 Anouk van Alphen

 Leerkracht groep 4, maandag         Ondersteuning onderbouw dinsdag-,   woensdag-, donderdagochtend

 anouk.vanalphen@stichtingtalentis.nl

 

 

 Karin Smolders 

 Leerkracht groep 4
 Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 karin.smolders@stichtingtalentis.nl

 

 

 Norbert Weijts
 Leerkracht groep 5-6
 Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 norbert.weijts@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Kelly Coppens
 Leerkracht groep 7-8
 Alle dagen

 kelly.coppens@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

 Marek Beck

 Vakleerkracht Beweging, alle groepen   Woensdag

 

 

 

 Noortje Vermeer

 Ondersteuning bovenbouw       Maandagochtend, dinsdagochtend

 

 

 Marij van Dommelen
 Schoolassistent 
 Alle ochtenden

 marij.vandommelen@stichtingtalentis.nl 

 

 

Jan is onze klus-opa

Elke vrijdag is opa Jan op onze school. In ruil voor een eerlijk en gezellig bakje koffie, helpt hij ons met klusjes die we zelf niet kunnen. Jan is superhandig! Op de Leydraad zijn we heel trots op onze klus-opa. Lees je dit en ben je ook handig? Woon je in Cromvoirt en zou je het leuk vinden om op onze school af en toe wat te doen? We zouden heel graag een tuin-opa of oma wensen, die ons af en toe helpt in de tuin!