Team

 Margje Bielars
 Directeur a.i.
 Dinsdag en vrijdag

 info.leydraad@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Claartje Engbersen
 Intern begeleider
 Maandag, dinsdag, woensdag

 claartje.engbersen@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Sanne Hulsen
 Leerkracht groep 1-2
 Dinsdag, woensdag, donderdag

 sanne.hulsen@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Norbert Weijts
 Leerkracht groep 5-6
 Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 norbert.weijts@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

 Karin Smolders
 Leerkracht groep 3-4
 Dinsdag, woensdag, donderdag

 karin.smolders@stichtingtalentis.nl

 

 

 Kelly Coppens
 Leerkracht groep 7-8
 Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

 kelly.coppens@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Sandra van Liere
 Leerkracht groep 3-4 
 Maandag, dinsdag en vrijdag

 sandra.vanliere@stichtingtalentis.nl 

 

 

 Marij van Dommelen
 Schoolassistent 
 Alle ochtenden

 marij.vandommelen@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

 Juf Janneke van Wezel
 Leerkracht groep 7-8
 Maandag, donderdag en vrijdag

 janneke.vanwezel@stichtingtalentis.nl

 

 

 

Juf Imre Tiebosch
Leerkracht groep 1-2
Maandag-dinsdag-woensdag-vrijdag

imre.tiebosch@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

Juf Nienke Barends

Leerkracht groep 1-2

Maandag- donderdag-vrijdag

nienke.barends@stichtingtalentis.nl 

 

 

 

Jan is onze klus-opa

Elke vrijdag is opa Jan op onze school. In ruil voor een eerlijk en gezellig bakje koffie, helpt hij ons met klusjes die we zelf niet kunnen. Jan is superhandig! Op de Leydraad zijn we heel trots op onze klus-opa. Lees je dit en ben je ook handig? Woon je in Cromvoirt en zou je het leuk vinden om op onze school af en toe wat te doen? We zouden heel graag een tuin-opa of oma wensen, die ons af en toe helpt in de tuin!